Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Коженицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363024) був реорганізований і увійшов до складу Маловільшанської громади

Коженики
Білоцерківський район, Київська область

Історія сіл Коженицької сільської ради

Село Коженики

Ко́женики — село в Білоцерківському районі Київської області, центр сільської ради. Розташоване над рікою Рось.

Засноване в 1622 році.

Населення — близько 380 жителів.

Село Клочки

Клочки́ — село в Білоцерківському районі Київської області. Входить до складу Коженицької сільської ради.

Село невиличке десь 150 дворiв.  В  пiк свого розвитку в ньому проживало близько 600 чоловiк.  Зi сходу село  має кордон с селом Бирюки. Вiдстань мiж  селамы не бIльше 200 метрiв.  Також це межа Бiлоцеркiвського та Рокитнянського районiв. Село розкинулось  на горах. З заходу це гора пiд назвою Соловьюха (на картах Лиса гора). А по серединi села - гора Кривуха. На цiй горi був до 30х рокiв 20 вiку сiльский цвинтар. На пiвночi село омиває  рiчка Рось, за нею с. Томилiвка.  В селi ходить повiр'я, що в минули роки коли козаки їздили по сiль на Пiвдень, в одого iз них зламалася пiдвода. Вiн зупинився пiд горою i почав тут жити. А його завали, чи казали на нього Соловей. От гору так и называють Соловьюха, а самi довгожителi села мають такеж прiзвище.  До нього сгодом приєднались ще люди, а жили вони ciм'ями мiж цими горами, наче поодаль, такими клочками. Ось i пiшла така назва селу КЛОЧКИ.

Засноване в 1645 році.

Населення в 21 вiцi — близько 130 жителів

Відомі уродженці

Пащенко Василь Володимирович, 5 сiчня 1958 року, с. Клочки. Кандидат тiхнiчних наук, старший викладач Вiйскової Академiї, полковник.

Прізвища корінних мешканців села Клочки є: Соловей, Руденко,  Гриб, Ткаченко, Пащенко, Щербань, Веред, Колiсник.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування